Kurumlar için 

Kurumların ihtiyaçlarına uygun yoga ve nefes atölyeleri

Çalışanlara Faydası

Stresi ve gerginliği azaltır

Enerjiyi yükseltir

Fiziksel olarak güçlendirir 

Odaklanmayı artırır

Postürü düzeltir

İşverene Faydası

Verimliliği artırır

Sağlık harcamaları azalır

Personel değişim oranı azalır

Çalışanların devamsızlık oranları düşer

Ekipiçi uyum artar

Farkındalık Atölyesi

Bedeni zorlamayan Yoga pratiği, farklı nefes çalışmaları ve ‘derin düşünme’ teknikleri, katılımcıların kendilerini tanımalarına, kendilerini keşfetmelerine olanak tanır. Her gün uygulayabilecekleri bu teknikler ile hayatlarındaki bakış açıları da değişmeye başlar.

Detaylar

Nefes Atölyesi

Karşılaştığımız coğu hastalığın nedeni stres ve hareketsizlik. Sağlıklı bir hayatın sırrı hareket etmekten ve doğru nefes almaktan geçiyor. Belki hayatımızdaki stresi sıfırlamak mümkün değil ama strese karşı verdiğimiz tepkileri farketmek ve kontrol edebilmek mümkün.

Detaylar

Profesyonel Hayatta Stresi Yönetebilmek

Atölye boyunca uygulanan yin yoga pozları bedende birikmiş gerginliklerin ve sıkışıklıkların açılmasına ve kronik ağrıların azalmasına yardımcı olur. Nefes egzersizleri ile sinir sistemi sakinleşir, bağışıklık sistemi güçlenir. Meditasyon çalışması ile zihin rahatlar ve odaklanma becerisi artar.

Detaylar

Takım Ruhunu Canlandır

Takım ruhunu canlandırmak ve ekipiçi sinerjiyi artırmak için hazırladığımız bu atölyede katılımcılar eğlenceli ve zorlayıcı yoga pozlarını deneyimler. Alışılagelmiş güven oyunlarının kazandırdığı tüm faydaların yanısıra, bu atölye çalışması katılımcılara eğlenceli ve benzersiz bir deneyim sunar.

Detaylar

Enerjini Yükselt ve Yenilen

Güçlü akışlar içeren bu atölye çalışması katılımcılara hem güçlü bir fiziksel aktivite sunar,hem de bu aktivite esnasında psikolojik rahatlama sağlayarak mental sağlığı da destekler.

Detaylar